Скъпи приятели! С много тъга сме принудени да ви съобщим, че в рамките на структурните промени в работата на Международната информационна агенция "Россия сегодня" ("Русия днес") българските странички на сайта и във Facebook на радиокомпания "Гласът на Русия" спират своята работа. Благодарим на всички наши посетители и експерти, на всички, които ни поддържаха и ни помагаха в работата в интернет-пространството. Положихме много сили да бъдем полезни и да направим нашето общуване интересно и съдържателно.
12 май 2013, 20:08

Фернандо Алонсо спечели петия етап на „Формула 1” - „Гран-при на Испания”

Пилотът на „Ферари” испанецът Фернандо Алонсо спечели победа в петия етап на „Формула 1” - „Гран-при на Испания” в Барцелона.

Втори на финиша пристигна състезателят на „Лотус” финландецът Кими Райконен, който изостана с 9,3 секунди, трети - бразилецът Фелипе Маса от екипа на „Ферари”, изостанал от съотборника си с 26,0 секунди. До финиша пристигнали 19 състезатели от 22-ма.

През април Алонсо стана победител в третия етап на „Формула 1” - Гран при на Китай.