Скъпи приятели! С много тъга сме принудени да ви съобщим, че в рамките на структурните промени в работата на Международната информационна агенция "Россия сегодня" ("Русия днес") българските странички на сайта и във Facebook на радиокомпания "Гласът на Русия" спират своята работа. Благодарим на всички наши посетители и експерти, на всички, които ни поддържаха и ни помагаха в работата в интернет-пространството. Положихме много сили да бъдем полезни и да направим нашето общуване интересно и съдържателно.
4 май 2013, 22:13

Ансамбълът на България спечели титлата в многобоя от Световната купа

Националният ансамбъл на България за жени спечели златния медал в многобоя на турнира по художествена гимнастика от Световната купа, категория А в "Арена Армеец" в София. Възпитаничките на Ина Ананиева получиха оценки от 17.550 точки за изпълнението си с пет чифта бухалки, 17.350 точки за композицията с три топки и две ленти и събраха сбор от 34.900 точки.

Националният ансамбъл на България за жени спечели златния медал в многобоя на турнира по художествена гимнастика от Световната купа, категория А в "Арена Армеец" в София.

Възпитаничките на Ина Ананиева получиха оценки от 17.550 точки за изпълнението си с пет чифта бухалки, 17.350 точки за композицията с три топки и две ленти и събраха сбор от 34.900 точки.

Българките, който са в състав Михаела Маевска, Християна Тодорова, Цветелина Стоянова, Ренета Камберова и Цветелина Найденова, печелят за трета поредна година титлата в многобоя.

На второ място остана Русия с 34.000 точки, а на трето се нареди Беларус с 33.900 точки.