Скъпи приятели! С много тъга сме принудени да ви съобщим, че в рамките на структурните промени в работата на Международната информационна агенция "Россия сегодня" ("Русия днес") българските странички на сайта и във Facebook на радиокомпания "Гласът на Русия" спират своята работа. Благодарим на всички наши посетители и експерти, на всички, които ни поддържаха и ни помагаха в работата в интернет-пространството. Положихме много сили да бъдем полезни и да направим нашето общуване интересно и съдържателно.
11 януари 2010, 09:42

Руският отбор - най-добър в рали „Дакар”

Трите екипа на руския отбор на „КАМАЗ-Мастер" отново бяха най-добри в осмия етап на рали „Дакар-2010". Лидер на състезанието както и преди остава Владимир Чагин, на второ място е Фирдаус  Кабиров, на трето - Илгизар Мардеев. Класирането в другите видове транспорт също не е променено.

Трите екипа на руския отбор на „КАМАЗ-Мастер" отново бяха най-добри в осмия етап на рали „Дакар-2010". Лидер на състезанието както и преди остава Владимир Чагин, на второ място е Фирдаус  Кабиров, на трето - Илгизар Мардеев. Класирането в другите видове транспорт също не е променено. При мотоциклетистите първото място заема французина Сирил Депре, за джипове - испанецът Карлос Сайнс. Днес ще се проведе 9-ия етап на ралито по територията на Чили. Общата дължина на „Дакар", който стартира на 1 януари, е около 9 хиляди километра. В състезанието има 12 етапа. Финалът е на 17 януари в столицата на Аржентина Буенос Айрес.