Скъпи приятели! С много тъга сме принудени да ви съобщим, че в рамките на структурните промени в работата на Международната информационна агенция "Россия сегодня" ("Русия днес") българските странички на сайта и във Facebook на радиокомпания "Гласът на Русия" спират своята работа. Благодарим на всички наши посетители и експерти, на всички, които ни поддържаха и ни помагаха в работата в интернет-пространството. Положихме много сили да бъдем полезни и да направим нашето общуване интересно и съдържателно.
29 юни 2009, 21:43

Руските борци спечелиха четири златни медала

Руските борци в класическата борба спечелиха 4 златни медала на международния турнир Гран-при Германия в Дортмунд. Във финалните схватки Бекхан Манкиев и Ислам-бек Албиев в категории до 55 и 60 килограма победиха представителите на Узбекистан. В категория до 66 кг. Амбакс Вачадзе беше по-силен от белоруския борец Михаил Семьонов, а Алексей Мишин — до 84 кг., победи шведа Лени Персон.